O nás

Zakladateľ spoločnosti Branislav Fedor žije a pracuje už vyše 15 rokov v USA a bol  vášnivým cestovateľom už pred príchodom do Spojených Štátov. Keď sa v roku 2005 presťahoval z východného pobrežia USA do štátu Arizona začal spoznávať rozmanitosť a jedinečnosť amerického západu ešte intenzívnejšie.  Začiatky vzniku TravelUSA s.r.o. sa dátujú do roku 2012, keď B. Fedor začal poskytovať služby turistického sprievodcu po americkom juhozápade svojím priateľom a rodine, ktorí túto službu vyhľadávali pri cestách za poznaním do USA. S odstupom času začal poskytovať tieto služby na profesionálnej úrovni ako externý turistický sprievodca pre Slovenských Tour operátorov v tomto regióne. Pozitívne ohlasy a reakcie   ho potom viedli k myšlienke poskytnúť túto službu aj širokej slovenskej a českej verejnosti na profesionálnej úrovni s maximálnym dôrazom na spokojnosť a vysoký komfort klienta.

Plynulý chod  a administratívu TraveUSA s.r.o.  na území Slovenskej Republiky zabezpečuje  Ing. Vladimír Fedor, ktorý takto zúročil svoje bohaté dlhoročné manažérske  skúsenosti. TraveUSA s.r.o. je  rodinná cestovná kancelária s menším objemom zájazdov o to viac však kladieme dôraz na kvalitu poskytovaných služieb. Zameriavame sa hlavne na poskytovanie na mieru šitých zájazdov pre klientov s nadštandardnými a nezvyčajnými  požiadavkami, ktoré konkurečné cestovné kancelarie neposkytujú . V posledných rokoch sú  viac a viac  vyhľadávané  zájazdy pre rodiny a kolektívy s  osobitným programom a požiadavkami. Taktiež populárne sa stávajú aj 3-4 dňové relaxačno-oddychové  pobyty v prímorskom resorte v Mexico po ukončení náročnej spoznávacej časti zájazdu.

Nie sú nám cudzie ani adrenalínové výzvy, majiteľ spoločnosti a váš sprievodca v jednej osobe Branislav Fedor je vášnivý milovník prírody a cestovateľ . V prípade záujmu vás može sprevádzať na túre naprieč Grand Canyon alebo turistickými chodníkmi v pohorí Sierra Nevada (Yosemite), zabezpečiť alebo poradiť pri výbere spoločnosti na splavovanie rieky Colorado, zabezpečiť povolenie na campovanie, zabezpečiť a poradiť pri výbere helikoptéry pre výhliadkove lety a podobne...

V prpípade záujmu vieme na požiadanie poskytnúť zoznam klientov, ktorí využili naše služby pre bližšie referencie.

Náš rodinný tím takto vytvoril slovensko-americkú cestovnú kanceláriu, čo pre slovenského klienta predstavuje benefit v kvalite a spoľahlivosti poskytovaných služieb počas rezervácie zájazdu v SR ako aj počas samotného zájazdu v USA.

Naša cestovná kancelária sa zameriava hlavne  na tvorbu a sprostredkovanie zájazdov v tomto regióne a mimo našej hlavnej ponuky vám ochotne a radi pomôžeme aj pri tvorbe zájazdu podľa vaších požiadaviek - Private/VIP Tours

Spoznávaj a prežívaj to najlepšie čo ponúka americký západ
Mestá, príroda, zábava a nákupy